محل تبلیغات شما

۱-یه سوت.ین دارم فلفلی رفته ابرهاشو دراورده یکیشو میذاره سر خودش یکیشو سر خواهرش.یاد جوک کلاه لاله و لادن میفتم

۲- بهم پیام داد خیلی زیباتر شدی.نوشتم کمال آرایش در من اثر کرد وگرنه من همان زشتم که بودم.نوشت ولی تو به چشم من همیشه زیباترین بودی.

گفت کار هر روزم شده چک کردن پروفایلت.منم بلاکش کردم.ولی قند توی دلم آب شدها.حالا چند وقت دیگه بهش نیاز پیدا میکنم مجبورم از بلاک دربیارمش.

۳- رفتم واسه بیمه بیکاری.خانمه گفت سال ۹۶ چرا استراحت پزشکی داشتی؟ گفتم مرخصی زایمان.گفت سال ۹۷ چی؟گفتم مرخصی زایمان.دوتایی زرتی زدیم زیر خنده و بهم گفت خدا صبرت بده خیلی سخته و مکالمه همینجا پایان یافت.

۴-دقت کردین خیلی کم از خاله زنک بازی روباه و ننه اش میگم؟ 

پس یه کم از شاهکارهاشون تا جدیده و یادمه بگم.کاف هوس کله پاچه افتاد و رفت یه کله و شش تا پاچه و و و خرید و برد خونه ننه اش درست کنه.ظهر گفت لباساتونو بپوشید بریم خونمون ناهار.گفتم من نمیام تو برو و یه کاسه واسه ما بیار.قهر کرد و گفت اصلا منم نمیرم.دلم میخواست یه به درک بگم و برم دنبال کارهام اما انقدر احمقم که پاشدم لباس پوشیدم که بریم

رفتیم و حرف به حرف شد،خاطره شماره سه را براشون تعریف کردم و اخرش اضافه کردم خانمه گفت یعنی الان تو دوتا بچه داری؟اصلا بهت نمیاد(عقده ای هم خودتونید)

روباه با غیظ گفت حالا چه بهت بیاد چه نیاد که دوتا داری و باید حالا حالاها بچه داری کنی.با پوزخند نگاه به کاف کردم و رد شدم ازش.

بعد مادرش خطاب به کاف گفت الان که مادرها مادری نمیکنند.پوشک یکبار مصرف، آب داغ، همه چی آماده معلومه که نباید پیر بشن.مادر به من میگند که هفت صبح پامیشدم کهنه های شما دوتا رو مینداختم تو تشت میرفتم تو حیاط با آب سرد میشستم.بعد روشو کرد سمت من و گفت راستی کیت کاشکی تو هم کهنه مصرف میکردی اخه پوشک خیلی گرونه!شونه بالاانداختم و گفتم فلفلی را که خیلی زود از پوشک گرفتم این یکی هم چندماه دیگه عادتش میدم.به کاف گفت بیچاره آیا ماهی چقدر خرج پوشک میکنی.

خنده ام گرفته بود از حرص خوردنشون و دلم میخواست بگم بابا دروغ گفتم اصلا زنه همچین حرفی نزد،خواستم کلاس بذارم

بعد هم اومدیم خونه معلوم بود کاف متوجه حرص خوردنشون و متلک بارون کردن من شده بود هی معذرت میخواست و عزیزم قربونت برم میبست به خیکم

۵- یه اتفاق دیگه هم افتاده که خیلی مهمه ولی چون طولانیه حسش نیس بنویسم.برم بخوابم

+برام دعا کنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها