محل تبلیغات شما

۱-از وقتی اومدیم اینجا بابای خسیس کاف دست از خساست برداشته.برامون میوه میخره و هرچی اصرار میکنم پولشو نمیگیره.میگه به کاف هم نگو پولشو نگرفتم.منم خوشحال و خندون به کاف میگم خودم خریدم و پولشو جمع میکنم واسه قسط وامم

دیروزم فلفلی دست توی جیبش کرد که گوشیشو دربیاره یه تراول پنجاهی هم از جیبش دراومد.هرکاری کردم پس نگرفت.بهش گفتم واقعا نمیدونم چه عکس العملی باید داشته باشم؟ امروزم زنگ زد گفت بازار ماهیم ماهی بخرم براتون؟گفتم نه.

مستدام باشه این رفتارش ان شا الله

۲-دلم میخواد یاد بگیرم واسه فلفلی و گلگلی چندتا لباس ساده یاد بگیرم بدوزم.به مامان کاف گفتم خیلی استقبال کرد.قرار شده بره پارچه بخره الگو هم برام بده تا یه مدل خیلی ساده را یاد بگیرم.کلا گیرداده بجای سر کار رفتن برو خیاطی و ارایشگری یاد بگیر و مزون یا سالن بزن!!!خخخ.در این حد حرفه ای.بهش میگم دختر خودت که ماهره چرا سالن نمیزنه؟میگه اون دیگه خسته است!

+ صاحبخونه اومد پایین سر بزنه.گفت با وجود دوتا بچه کوچیک خونه ات خیلی تمیزه!منم این تعریفشو به همه گفتم.اون وقت ننه کاف گقت ببین ایا خونه زندگی خودش چی بوده که به خونه تو میگه تمیز.

ولی در کل روابط حسنه است فعلا

۳-فلفلی به شدت یبوست داره.دو روز پیش دور خونه جیغ میکشید و پی پی نمیکرد.اگه حالتون بهم میخوره بقیه این پاراگرافو نخونید.کلافه شده بودم و با دردش درد میکشیدم.شب دیگه انگشت کوچیکمو با روغن زیتون حسابی چرب کردم و داخل مقعدش کردم و عینهو قلوه سنگ ازش مدفوع بیرون میوردم و دخترم ضجه میزد که ولش کنم.از شدت دردش و چیزایی که میدیدم تن و بدن خودمم میلرزید اما عقلم بیش از این قد نمیداد.تا هرچی که تونستم مدفوع بیرون اوردم و اومدیم بیرون .کلی بغلش کردم و نوازشش کردم.توی بغلم بیحال و خسته خوابش برد.بمیرم الهی برات مادر.فرداش دوباره دیدم مدفوع داره و دوباره همون فیلم میخواد شروع بشه.بدون معطلی زنگ زدم به بابای کاف که شیاف گلیسیرین بخره . درسته با گریه و ضجه دفع کرد ولی راحت شد بالاخره.باید دیگه فقط غذاهای آبکی بهش بدم.در اسرع وقت هم میبرمش پیش یه دکتر گوارش حسابی

۴-از این به بعد یه چالش میخوام بذارم دوست داشتین جواب بدین خوشحال میشم بخونم.خودمم فردای چالش جواب میدم ، دوست دارم بخونید

دوست داشتید جنسیتتون فرق میکرد؟یعنی خانمها دوست داشتید آقا بودید؟ چرا؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها